منو
سبد خرید

اسباب بازی کودکانه دخترانه و پسرانه

برند: ژیانگ چنگ | Xiong Cheng مدل: آشپزخانه اسباب بازی
آشپزخانه اسباب بازی ژیانگ چنگ | Xiong Chengتمامی دخترها همانند مادرنشان به وسایل منزل اهمیت بسیاری می دهند . حال اگر این وسایل مختص آشپزخانه باشد نزد آنها از اهمیت ویژه ایی برخوردار می باشد . چرا که اکثر دخترها علاقه ویژه ایی به آشپزی دارند . ست کامل آشپزخانه اسباب بازی XIONG CHENG  یک هدیه..
1,770,000 تومان
قیمت بدون مالیات:1,770,000 تومان
برند: هانگر | Huanger مدل: HE8019
اسباب بازی ها برای همه کودکان جذاب هستند . عشق به اسباب بازی گاهی در کودکان تا سنین نوجوانی نیز ادامه پیدا می کند که با توجه با جذابیت بسیار زیاد اسباب بازی ها امری طبیعی می باشد . اسباب بازی ها علاوه بر اینکه موجب سرگرمی یک کودک برای ساعت های طولانی می شود محرک رشد ذهنی و بهبود عملکرد جسمی آنها را ..
430,000 تومان
قیمت بدون مالیات:430,000 تومان
برند: هانگر | Huanger مدل: HE8024
اسباب بازی ها بدون شک محبوب ترین سرگرمی برای همه کودکان هستند . کودک می تواند ساعت ها با یک اسباب بازی سرگرم شود و شما هم به کار و زندگی خود بپردازید . اگر اسباب بازی جنبه آموزشی داشته باشد و باعث تقویت هوش و حافظه کودک شما شود پس شما با خیال آسوده تری کودک خود را با اسباب بازی هایش تنها می گذارید ...
590,000 تومان
قیمت بدون مالیات:590,000 تومان
برند: هانگر | Huanger مدل: HE8035
اسباب بازی موبایل هوشمند هانگر | Huanger مدل HE8035 ..
270,000 تومان
قیمت بدون مالیات:270,000 تومان
برند: هانگر | Huanger مدل: HE8034
موسیقی را می توان روح زندگی نامید . همه انسان ها در هر گروه سنی با توجه به علایق ، سلایق و حالات روحی خود در هر برهه زمانی جذب یک نوع موسیقی و آهنگ خاص می شوند . کودکان نیز از این قائده مستثنی نیستند . آنها جذب صدا ها می شوند و حتی گاهی ممکن است خود آنها منبع صدا باشند .شروع می کنند با لوازم خانه و ..
340,000 تومان
قیمت بدون مالیات:340,000 تومان
برند: هانگر | Huanger مدل: HE0631
تشک بازی یا همان PlayGym این روزها یکی ار محبوب ترین اقلام سیسمونی برای نوزادان می باشد . وسیله ایی که می توان برای ساعت های متمادی نوزاد را داخل آن قرار داد و از سرگرم شدن وی مطمئن بود . تشک های بازی گرچه از لحاظ ظاهری تفاوت هایی با هم دارند ولی در کلیت موضوع با هم یکی هستند . یک تشک گرد ، بیضی یا ..
750,000 تومان
قیمت بدون مالیات:750,000 تومان
برند: هانگر | Huanger مدل: HE0603 / HE0604
تشک بازی یا به اصطلاح PlayGym  یکی ار محبوب ترین اقلام در سیسمونی برای نوزادان می باشد . تشک بازی وسیله ایی است  که می توان برای ساعت های طولانی نوزاد را داخل آن قرار داد و او را سرگرم کرد . پلی جیم ها گرچه از لحاظ ظاهری تفاوت هایی با هم دارند ولی در کلیت موضوع با هم یکی هستند . یک تشک گرد..
790,000 تومان
قیمت بدون مالیات:790,000 تومان
برند: هانگر | Huanger مدل: HE0698
تشک بازی یا به اصطلاح PlayGym  یکی از جدیدترین و جذاب ترین ابداعات در سیسمونی می باشد . تشک بازی با کفه ایی تقریبا نرم  وسیله ایی است  که می توان برای ساعت های طولانی نوزاد را داخل آن قرار داد و او را سرگرم کرد . پلی جیم ها گرچه از لحاظ ظاهری تفاوت هایی با هم دارند ولی در کلیت مو..
940,000 تومان
قیمت بدون مالیات:940,000 تومان
برند: هانگر | Huanger مدل: HE8026
اکثر نونهالان از سه الی چهار ماهگی به بعد علاقه دارند همه چیز را وارد دهان خود کرده و آنرا مزه کنند .بسیار مهم است که وسیله ایی که کودک به دهان می گرد خطرناک و دارای لبه های تیز نباشد همچنین آنقدر کوچک نباشد که ناگهان کودک آنرا قورت دهد و از مواد مضر و سمس ساخته نشده باشد . اینجاست که پای دندانگ..
195,000 تومان
قیمت بدون مالیات:195,000 تومان
برند: هانگر | Huanger مدل: HE0529
کودکان تمایل شدیدی به کنترل از راه دور ، گوشی تلفن و تلفن های همراه دارند . گاهی علارغم اینکه ما برای آنها اسباب بازی های بزرگ و پر زرق و برق می خریم باز آنها جذب یک تلفن یا یک کنترل ساده می شوند . با توجه با احتمال بالای پرت کردن و شکاندن اقلامی که کودک در دست می گیرد خیلی به صرفه نیست بخواهیم تلفن..
240,000 تومان
قیمت بدون مالیات:240,000 تومان
برند: ژیانگ چنگ | Xiong Cheng مدل: ست اسباب بازی آشپزی چمدانی
تمامی دخترها همانند مادرنشان به وسایل منزل اهمیت بسیاری می دهند . حال اگر این وسایل مختص آشپزخانه باشد نزد آنها از اهمیت ویژه ایی برخوردار می باشد . چرا که اکثر دخترها علاقه ویژه ایی به آشپزی دارند . ست کامل آشپزخانه اسباب بازی XIONG CHENG  یک هدیه ایی فوق العاده جذاب برای هر دختر خردسالی می تو..
750,000 تومان
قیمت بدون مالیات:750,000 تومان
نمايش 1 تا 12 از 34 (3 صفحه)

اسباب بازی را به جرعت می توان محبوب ترین وسیله برای همه کودکان دانست . اسباب بازی نه تنها در ماه های اولیه بلکه در سنین بالاتر حتی در کودکی و گاها نوجوانی ، بهترین وسیله برای سرگرم کردن این گروه های سنی می باشد .سابقه تولید اسباب بازی در دنیا به سال های خیلی دورتر برگردد . میل به بازی و سرگرم شدن پس از چند ماه از زمان به دنیا آمدن نوزاد شروع می شود .درست از زمانی که یک کودک می تواند رنگها و اشکال را ببیند و گوش های او اصوات را تشخیص دهد میل به بازی کردن در او بیدار می شود .حوصله کودکان بسیار سریع تر از بزرگسال سر می رود و اگر نتوانیم آنها را سرگرم کنیم معمولا شروع به داد و فریاد و یا گریه کردن می کنند . حتی گاهی ممکن است بسیار بی صدا و به اصطلاح چراغ خاموش به سراغ لوازم منزل مثل کنترل تلوزیون ، تلفن و غیره بروند و درنهایت به لوازم منزل یا خودشان آسیب بزنند که در این صورت جبران خسارات غیر ممکن خواهد بود . در این هنگام نقش اسباب بازی بسیار پررنگ خواهد شد .وسیله ایی که علاوه بر اینکه ساعات طولانی سر کودک را گرم خواهد کرد جنبه های آموزشی متنوعی هم برای او خواهد داشت . اسباب بازی ها به مرور زمان تکامل یافته اند و امکانات بینظیری به آنها افزوده شده است .در اسباب بازی های جدید موزیک های متنوع سرگرم کننده و همچنین چراغ های رنگی جذاب افزوده شده که می تواند ساعتها توجه کودک را به خود جلب کند .اسباب بازی ها در گروه های سنی پایین تر مثل شش ماه تا یکسال بیشتر جنبه سرگرمی دارند . نباید تکه های ریز جدا شونده داشته باشند چرا که در این گروه سنی کودک دوست دارد همه چی را داخل دهان خود فرو برد . اما در گروه های سنی بالاتر مثلا یک سال نیم به بعد بسیاری از اسباب بازی ها  جنبه آموزشی نیز پیدا می کنند .در اسباب بازی های لگو مانند یا خانه سازی، کودکان نحوه قرار دادن قطعات را در جای صحیح یاد میگیرند .پس علاوه بر سرگرم شدن بهره هوشی و دقت عمل آنها نیز بالا می رود . اسباب بازی جذاب ترین وسیله سرگرمی برای کودکان از شش ماهگی به بعد می باشد . اسباب بازی می تواند ساعت ها یک کودک شش ماهه را سرگرم کند به طوری او هیچ توجهی به دنیای اطراف خود نداشته باشد  . اسباب بازی های قدیمی بسیار ساده تر از اسباب بازی های کنونی بودند.
ظاهری به مراتب ساده تر داشتند و به اصطلاح از رنگ و لعاب اسباب بازی های کنونی برخوردار نبودند.
اسباب بازی های کنونی پیشرفت بسیار چشمگیری در قیاس با مدل های قدیمی خود داشته اند . چراغ های رنگارنگ و موزیک های متنوع به آنها اضافه شده است . تقریبا تمامی کودکان اسباب بازی را دوست دارند و ساعت ها درگیر یک اسباب بازی می شوند . گاهی ممکن است یک اسباب بازی ساده در قیاس با یک اسباب بازی پر زرق برگ جذابیت بیشتری داشته باشد .  اسباب بازی ها علاوه بر اینکه موجب سرگرمی یک کودک می شوند سبب ارتقا و بهبود عملکرد ذهنی ، فکری و جسمی آنها نیز می شوند .
اگر اسباب بازی جنبه آموزشی داشته باشد می تواند فکر یک کودک را به چالش بکشد ، ساعت ها ذهن او را درگیر کند که در نهایت موجب بهبود فکر و عملکرد مغز او می شود . علاوه بر این یک اسباب بازی می تواند دست ها و پاهای کودک را درگیر کند که سبب تقویت ماهیچه ها و عضلات او شود .گاهی برخی از اسباب بازی ها سبب تقویت قوه خلاقیت کودک نیز می شوند . اسباب بازی های لگو دار و جورچین قابلیت این چنینی دارند . 

اسباب بازی دخترانه و پسرانه

اسباب بازی های جدید مثل رباط ها و آدم آهنی ها و یا پهباد ها دارای ریموت کنترل از راه دور هستند که برای ساعات طولانی می توانند سر کودک را گرم کنند .شرکت های سازنده بر اساس نوع و مدل اسباب بازی به صورت کارشناسی شده گروه سنی مناسب استفاده روی اسباب بازی را روی پک بسته بندی درج کرده است.به این صورت که اگر روی پک اسباب بازی عدد+m6 درج شده یعنی این اسباب بازی برای یک بچه شش ماه به بالا مناسب می باشد و یا اگر +y2 درج شده باشد یعنی یک کودک دو سال به بالا می تواند از این اسباب بازی استفاده کند .معمولا در تمامی محصولات مورد استفاده برای نوزاد یا کودک بازه زمانی استفاده از آن و یا حداکثر وزن ساپورت کننده آن محصول روی کارتن و یا پک آن درج شده است .در برخی از برند های معتبر و معروف تولید ککنده اسباب بازی رنگ های خوراکی و یا گیاهی استفاده شده است تا در صورت دهن زدن احتمالی کودک خطر مسموم شدن منتفی شود .در این برند ها گاهی اسباب بازی نشکن ساخته می شوند یعنی حتی اگر کودک آنها را محکم و بر روی سنگ هم پرت کند ، احتمال شکستن وجود ندارد.

 

قیمت اسباب بازی دخترانه و پسرانه

 از برند های معتبر و معروف تولید کننده اسباب بازی می توان به Chicco ، ،Tolo،winfun ،Lego،holatoys و ... اشاره کرد . در انتها اگر قصد خرید اسباب بازی با کیفیت از برند های معتبر را دارید می توانید از طریق وب سایت Newnini.com این کار را انجام دهید و آنرا درب منزل تحویل بگیرید .در Newnini  همواره جدیدترین اسباب بازی ها از برند های معتبر دنیا در دسترس شما عزیزان خواهد بود. قیمت اسباب بازی های دخترانه و پسرانه  به عوامل مختلفی بستگی دارد . خارجی بودن و یا ساخت ایران بودن یک اسباب بازی می تواند سبب اختلاف قیمت بین آنها شود . اسباب بازی های خارجی با توجه به اینکه وارداتی هستند ، درگیر مسائلی مثل بالا بودن نرخ ارز خارجی و هزینه های گمرکی و ترخیص کالا می شوند که طبیعتا سبب بالا بودن قیمت در قیاس مدل مشابه ایرانی می باشند . اسباب بازی های ایرانی با توجه به اینکه داخل کشور تولید می شوند قیمت پایین تری در قیاس با همتای خارجی خود دارند .

 

خرید اینترنتی اسباب بازی کودک

اسباب بازی هایی که در newnini.com موجود می باشند مطابق با بالاترین استاندارد های اروپا و آمریکا و دارای یالاترین کیفیت از لحاظ متریال می باشند پس با خیالت می توانید خرید کنید . برای رویت ، بررسی و انتخاب  انواع اسباب بازی های پلیشی و پلاستیکی  ، ایرانی یا خارجی کافیست به وب سایت معتبر ما یعنی Newnini.com ، پیج رسمی ما در Instagram ، کانال ما در Whatsapp  ، همچنین تماس مستقیم با خطوط  شرکت و ارتباط با کارشناسان ما به راحتی محصول مورد نیاز خود را خریداری کنید و در تمامی نقاط ایران درب منزل تحویل بگیرید .

خرید اسباب بازی کودک زیر یکسال

در وب سایت ما Newnini.com انواع عروسک ها و جغجغه های پولیشی و پارچه ایی با کیفیت بسیار بالا در پارچه ها که همگی ضد حساسیت و بدون پرز می باشند ، همچنین اسباب بازی های پلاستیکی بدون مواد مضر و سمی BPA FREE قابل رویت و خرید می باشند .

 

اسباب بازی کودک هفت  ماهه تا نه  ماهه

اسباب بازی کودکان 7 ماهه تا 9 ماهه و یا به عبارتی کودکان زیر یکسال با اسباب بازی های کودکان بالای یکسال با یکدیگر تفاوت هایی دارد . اسباب کودکان زیر یکسال از لحاظ شکل و ساختار به مراتب ساده تر از اسباب بازی کودکان بالای یکسال متفاوت می باشد . معمولا از پارچه های پلیشی و نرم ساخته شده تا در صورت برخورد با صورت و بدن کودک آسیبی به او نزند چرا که ممکن است کودک به صورت خود بکوبد . اسباب بازی کودکان زیر یکسال باید از پارچه های ضد حساسیت ساخته شده باشد تا در صورت دهن زدن احتمالی کودک موجب آسیب زدن به وی نشود . همچنین اگر اسباب بازی پلاستیکی باشد باید از مواد غیر سمی و با رنگ های خوراکی ساخته شده باشد . اسباب بازی کودکان 6 تا 9 ماهه نباید از قطعات ریز جداشونده ساخته شده باشد چرا که کودک زیر یکسال تمایل دارد همه چیز را داخل دهان خود فرو کند که در این صورت ممکن است سبب آسیب زدن جدی به او شود .