لیست محصولات
سبد خرید شما

اسباب بازی کودکانه دخترانه و پسرانه

برند: ژیانگ چنگ | Xiong Cheng مدل: آشپزخانه اسباب بازی
آشپزخانه اسباب بازی ژیانگ چنگ | Xiong Chengتمامی دخترها همانند مادرنشان به وسایل منزل اهمیت بسیاری می دهند . حال اگر این وسایل مختص آشپزخانه باشد نزد آنها از اهمیت ویژه ایی برخوردار می باشد . چرا که اکثر دخترها علاقه ویژه ایی به آشپزی دارند . ست کامل آشپزخانه اسباب بازی XIONG CHENG  یک هدیه..
1,770,000 تومان
قیمت بدون مالیات:1,770,000 تومان
برند: هانگر | Huanger مدل: HE8019
اسباب بازی ها برای همه کودکان جذاب هستند . عشق به اسباب بازی گاهی در کودکان تا سنین نوجوانی نیز ادامه پیدا می کند که با توجه با جذابیت بسیار زیاد اسباب بازی ها امری طبیعی می باشد . اسباب بازی ها علاوه بر اینکه موجب سرگرمی یک کودک برای ساعت های طولانی می شود محرک رشد ذهنی و بهبود عملکرد جسمی آنها را ..
430,000 تومان
قیمت بدون مالیات:430,000 تومان
برند: هانگر | Huanger مدل: HE8024
اسباب‌بازی‌ها بدون شک محبوب‌ترین سرگرمی برای همه کودکان هستند. کودک می‌تواند ساعت‌ها با یک اسباب‌بازی سرگرم شود و شما هم به کار وزندگی خود بپردازید. اگر اسباب‌بازی جنبه آموزشی داشته باشد و باعث تقویت هوش و حافظه کودک شما شود پس شما با خیال آسوده‌تری کودک خود ر..
590,000 تومان
قیمت بدون مالیات:590,000 تومان
اسباب بازی حمام اردک هانگر | Huanger مدل HE0276 اسباب بازی حمام اردک هانگر | Huanger مدل HE0276
جدید
برند: هانگر | Huanger مدل: HE0276
اسباب‌بازی حمام اردک هانگر مدل Haunger HE0276حمام کردن و تمیز شدن پرسه بسیار لذت‌بخش و شیرینی برای همه ما است. بازی کردن در استخر حس بسیار آرام بخشی را به ما القا می‌کند و می‌توان ساعت‌ها از آن لذت برد. این مورد برای کودکان نیز صدق می‌کند اما بسیار از کودکان هستند ک..
195,000 تومان
قیمت بدون مالیات:195,000 تومان
اسباب بازی حمام خرچنگ موزیکال هانگر | Huanger مدل HE0378 اسباب بازی حمام خرچنگ موزیکال هانگر | Huanger مدل HE0378
جدید
برند: هانگر | Huanger مدل: HE0378
 Huanger مدل HE0378حمام بردن و شستن کودکان گاهی سخت‌ترین کار دنیاست چراکه اکثر آن‌ها از آب و خیس شدن فراری هستند. با توجه به اینکه کودکان نیز همانند ما نیاز به حمام رفتن و شسته شدن دارند پس برای این مشکل باید چاره‌ای اندیشید. بهترین راه برای حل این مشکل جذاب کردن محیط حمام بر..
360,000 تومان
قیمت بدون مالیات:360,000 تومان
اسباب بازی حمام هانگر | Huanger مدل HE0278 اسباب بازی حمام هانگر | Huanger مدل HE0278
جدید
برند: هانگر | Huanger مدل: HE0278
Huanger مدل HE0278..
65,000 تومان
قیمت بدون مالیات:65,000 تومان
اسباب بازی حمام کروکودیل هانگر  | Huanger مدل HE0263 اسباب بازی حمام کروکودیل هانگر  | Huanger مدل HE0263
جدید
برند: هانگر | Huanger مدل: HE0263
اسباب بازی کروکدیل حمام هانگر مدل Haunger HE0263حمام کردن کودکان گاهی ممکن است بسیار سخت و غیرممکن به نظر برسد. به‌نوعی می‌توان گفت اکثر کودکان از حمام کردن فراری هستند که علت این امر را می‌توان در ترس از آب و یک محیط جدید کشف کرد. کاری که والدین برای بهبود بخشیدن به این اوضاع می&..
155,000 تومان
قیمت بدون مالیات:155,000 تومان
برند: هانگر | Huanger مدل: HE8035
اسباب بازی موبایل هوشمند هانگر | Huanger مدل HE8035 ..
270,000 تومان
قیمت بدون مالیات:270,000 تومان
برند: هانگر | Huanger مدل: HE0290
اسباب‌بازی‌ها بدون شک جذاب‌ترین وسیله برای سرگرمی کودکان هستند. اسباب‌بازی می‌تواند ساعت‌ها کودک دیداری بین کودک و دنیای پیرامون او بکشد و سر کودک را به خود گرم کند. حال هرچه این اسباب‌بازی جذاب‌تر باشد کودک ساعات بیشتری سرگرم خواهد بود. اسباب‌بازی‌ه..
210,000 تومان
قیمت بدون مالیات:210,000 تومان
برند: هانگر | Huanger مدل: HE8034
موسیقی را می‌توان روح زندگی نامید. همه انسان‌ها در هر گروه سنی با توجه به علایق، سلایق و حالات روحی خود در هر برهه زمانی جذب یک نوع موسیقی و آهنگ خاص می‌شوند. کودکان نیز از این قاعده مستثنا نیستند. آن‌ها جذب صداها می‌شوند و حتی گاهی ممکن است خود آن‌ها منبع صدا باشند. شر..
340,000 تومان
قیمت بدون مالیات:340,000 تومان
نمايش 1 تا 12 از 62 (6 صفحه)

اسباب بازی را به جرعت می توان محبوب ترین وسیله برای همه کودکان دانست . اسباب بازی نه تنها در ماه های اولیه بلکه در سنین بالاتر حتی در کودکی و گاها نوجوانی ، بهترین وسیله برای سرگرم کردن این گروه های سنی می باشد .سابقه تولید اسباب بازی در دنیا به سال های خیلی دورتر برگردد . میل به بازی و سرگرم شدن پس از چند ماه از زمان به دنیا آمدن نوزاد شروع می شود .درست از زمانی که یک کودک می تواند رنگها و اشکال را ببیند و گوش های او اصوات را تشخیص دهد میل به بازی کردن در او بیدار می شود .حوصله کودکان بسیار سریع تر از بزرگسال سر می رود و اگر نتوانیم آنها را سرگرم کنیم معمولا شروع به داد و فریاد و یا گریه کردن می کنند . حتی گاهی ممکن است بسیار بی صدا و به اصطلاح چراغ خاموش به سراغ لوازم منزل مثل کنترل تلوزیون ، تلفن و غیره بروند و درنهایت به لوازم منزل یا خودشان آسیب بزنند که در این صورت جبران خسارات غیر ممکن خواهد بود . در این هنگام نقش اسباب بازی بسیار پررنگ خواهد شد .وسیله ایی که علاوه بر اینکه ساعات طولانی سر کودک را گرم خواهد کرد جنبه های آموزشی متنوعی هم برای او خواهد داشت . اسباب بازی ها به مرور زمان تکامل یافته اند و امکانات بینظیری به آنها افزوده شده است .در اسباب بازی های جدید موزیک های متنوع سرگرم کننده و همچنین چراغ های رنگی جذاب افزوده شده که می تواند ساعتها توجه کودک را به خود جلب کند .اسباب بازی ها در گروه های سنی پایین تر مثل شش ماه تا یکسال بیشتر جنبه سرگرمی دارند . نباید تکه های ریز جدا شونده داشته باشند چرا که در این گروه سنی کودک دوست دارد همه چی را داخل دهان خود فرو برد . اما در گروه های سنی بالاتر مثلا یک سال نیم به بعد بسیاری از اسباب بازی ها  جنبه آموزشی نیز پیدا می کنند .در اسباب بازی های لگو مانند یا خانه سازی، کودکان نحوه قرار دادن قطعات را در جای صحیح یاد میگیرند .پس علاوه بر سرگرم شدن بهره هوشی و دقت عمل آنها نیز بالا می رود . اسباب بازی جذاب ترین وسیله سرگرمی برای کودکان از شش ماهگی به بعد می باشد . اسباب بازی می تواند ساعت ها یک کودک شش ماهه را سرگرم کند به طوری او هیچ توجهی به دنیای اطراف خود نداشته باشد  . اسباب بازی های قدیمی بسیار ساده تر از اسباب بازی های کنونی بودند.
ظاهری به مراتب ساده تر داشتند و به اصطلاح از رنگ و لعاب اسباب بازی های کنونی برخوردار نبودند.
اسباب بازی های کنونی پیشرفت بسیار چشمگیری در قیاس با مدل های قدیمی خود داشته اند . چراغ های رنگارنگ و موزیک های متنوع به آنها اضافه شده است . تقریبا تمامی کودکان اسباب بازی را دوست دارند و ساعت ها درگیر یک اسباب بازی می شوند . گاهی ممکن است یک اسباب بازی ساده در قیاس با یک اسباب بازی پر زرق برگ جذابیت بیشتری داشته باشد .  اسباب بازی ها علاوه بر اینکه موجب سرگرمی یک کودک می شوند سبب ارتقا و بهبود عملکرد ذهنی ، فکری و جسمی آنها نیز می شوند .
اگر اسباب بازی جنبه آموزشی داشته باشد می تواند فکر یک کودک را به چالش بکشد ، ساعت ها ذهن او را درگیر کند که در نهایت موجب بهبود فکر و عملکرد مغز او می شود . علاوه بر این یک اسباب بازی می تواند دست ها و پاهای کودک را درگیر کند که سبب تقویت ماهیچه ها و عضلات او شود .گاهی برخی از اسباب بازی ها سبب تقویت قوه خلاقیت کودک نیز می شوند . اسباب بازی های لگو دار و جورچین قابلیت این چنینی دارند . 

اسباب بازی دخترانه و پسرانه

اسباب بازی های جدید مثل رباط ها و آدم آهنی ها و یا پهباد ها دارای ریموت کنترل از راه دور هستند که برای ساعات طولانی می توانند سر کودک را گرم کنند .شرکت های سازنده بر اساس نوع و مدل اسباب بازی به صورت کارشناسی شده گروه سنی مناسب استفاده روی اسباب بازی را روی پک بسته بندی درج کرده است.به این صورت که اگر روی پک اسباب بازی عدد+m6 درج شده یعنی این اسباب بازی برای یک بچه شش ماه به بالا مناسب می باشد و یا اگر +y2 درج شده باشد یعنی یک کودک دو سال به بالا می تواند از این اسباب بازی استفاده کند .معمولا در تمامی محصولات مورد استفاده برای نوزاد یا کودک بازه زمانی استفاده از آن و یا حداکثر وزن ساپورت کننده آن محصول روی کارتن و یا پک آن درج شده است .در برخی از برند های معتبر و معروف تولید ککنده اسباب بازی رنگ های خوراکی و یا گیاهی استفاده شده است تا در صورت دهن زدن احتمالی کودک خطر مسموم شدن منتفی شود .در این برند ها گاهی اسباب بازی نشکن ساخته می شوند یعنی حتی اگر کودک آنها را محکم و بر روی سنگ هم پرت کند ، احتمال شکستن وجود ندارد.

 

قیمت اسباب بازی دخترانه و پسرانه

 از برند های معتبر و معروف تولید کننده اسباب بازی می توان به Chicco ، ،Tolo،winfun ،Lego،holatoys و ... اشاره کرد . در انتها اگر قصد خرید اسباب بازی با کیفیت از برند های معتبر را دارید می توانید از طریق وب سایت Newnini.com این کار را انجام دهید و آنرا درب منزل تحویل بگیرید .در Newnini  همواره جدیدترین اسباب بازی ها از برند های معتبر دنیا در دسترس شما عزیزان خواهد بود. قیمت اسباب بازی های دخترانه و پسرانه  به عوامل مختلفی بستگی دارد . خارجی بودن و یا ساخت ایران بودن یک اسباب بازی می تواند سبب اختلاف قیمت بین آنها شود . اسباب بازی های خارجی با توجه به اینکه وارداتی هستند ، درگیر مسائلی مثل بالا بودن نرخ ارز خارجی و هزینه های گمرکی و ترخیص کالا می شوند که طبیعتا سبب بالا بودن قیمت در قیاس مدل مشابه ایرانی می باشند . اسباب بازی های ایرانی با توجه به اینکه داخل کشور تولید می شوند قیمت پایین تری در قیاس با همتای خارجی خود دارند .

 

خرید اینترنتی اسباب بازی کودک

اسباب بازی هایی که در newnini.com موجود می باشند مطابق با بالاترین استاندارد های اروپا و آمریکا و دارای یالاترین کیفیت از لحاظ متریال می باشند پس با خیالت می توانید خرید کنید . برای رویت ، بررسی و انتخاب  انواع اسباب بازی های پلیشی و پلاستیکی  ، ایرانی یا خارجی کافیست به وب سایت معتبر ما یعنی Newnini.com ، پیج رسمی ما در Instagram ، کانال ما در Whatsapp  ، همچنین تماس مستقیم با خطوط  شرکت و ارتباط با کارشناسان ما به راحتی محصول مورد نیاز خود را خریداری کنید و در تمامی نقاط ایران درب منزل تحویل بگیرید .

خرید اسباب بازی کودک زیر یکسال

در وب سایت ما Newnini.com انواع عروسک ها و جغجغه های پولیشی و پارچه ایی با کیفیت بسیار بالا در پارچه ها که همگی ضد حساسیت و بدون پرز می باشند ، همچنین اسباب بازی های پلاستیکی بدون مواد مضر و سمی BPA FREE قابل رویت و خرید می باشند .

 

اسباب بازی کودک هفت  ماهه تا نه  ماهه

اسباب بازی کودکان 7 ماهه تا 9 ماهه و یا به عبارتی کودکان زیر یکسال با اسباب بازی های کودکان بالای یکسال با یکدیگر تفاوت هایی دارد . اسباب کودکان زیر یکسال از لحاظ شکل و ساختار به مراتب ساده تر از اسباب بازی کودکان بالای یکسال متفاوت می باشد . معمولا از پارچه های پلیشی و نرم ساخته شده تا در صورت برخورد با صورت و بدن کودک آسیبی به او نزند چرا که ممکن است کودک به صورت خود بکوبد . اسباب بازی کودکان زیر یکسال باید از پارچه های ضد حساسیت ساخته شده باشد تا در صورت دهن زدن احتمالی کودک موجب آسیب زدن به وی نشود . همچنین اگر اسباب بازی پلاستیکی باشد باید از مواد غیر سمی و با رنگ های خوراکی ساخته شده باشد . اسباب بازی کودکان 6 تا 9 ماهه نباید از قطعات ریز جداشونده ساخته شده باشد چرا که کودک زیر یکسال تمایل دارد همه چیز را داخل دهان خود فرو کند که در این صورت ممکن است سبب آسیب زدن جدی به او شود .