منو
سبد خرید

کالسکه خارجی

سرویس کالسکه اله‌له | Elele مدل Allroad سرویس کالسکه اله‌له | Elele مدل Allroad
جدید ارسال رایگان
برند: اله‌له | Elele مدل: Allroad
سرویس کالسکه Elele Allroad جزو کالسکه های های پرطرفداری می باشد که حدود دو سال از ورود آن به بازار ایران می گذرد.این برند ایتالیایی که اکثر محصولات آن در کشور ترکیه تولید می شود طراحی جذاب ، کیفیت بالا و بسیار کاربردی می باشد.Elele Allroad  نشیمنگاهی دوطرفه دارد یعنی به راحتی می توان نشیمنگ..
0 تومان
قیمت بدون مالیات:0 تومان
سرویس کالسکه اله‌له | Elele مدل Mido سرویس کالسکه اله‌له | Elele مدل Mido
جدید ارسال رایگان
برند: اله‌له | Elele مدل: Mido
Elele Mido  آخرین مدل کالسکه از این برند محبوب ایتالیایی می باشد.برندی که معمولا اکثر محصولاتش در کشور ترکیه مونتاژ می شود.Mido  کالسکه ایی فوق العاده ایده آل برای پدر و مادر هایی است که به دنبال یک کالسکه بسیار سبک و کم جا می گردند که ضمنا تمامی امکانات یک کالسکه کامل و به روز را دار..
0 تومان
قیمت بدون مالیات:0 تومان
سرویس کالسکه اله‌له | Elele مدل Velar سرویس کالسکه اله‌له | Elele مدل Velar
جدید ارسال رایگان
برند: اله‌له | Elele مدل: Velar
سرویس کالسکه ا له‌له Elele Velar دوتکه و شامل کاسکه ، کریر می باشد.از ویژگی های خوب این محصول نصب دو طرفه نشیمنگاه رو به والدین و همچنین نصب روبه خیابان ، تبدیل نشیمنگاه کالسکه به کری کات(خواب کامل) و تنظیم زاویه خواب در سه حالت اصلی (نشسته ، لمیده و خواب کامل ) می باشد.برای استفاده از بدو..
0 تومان
قیمت بدون مالیات:0 تومان
سرویس کالسکه ببکو | Bebeko مدل Claudia سرویس کالسکه ببکو | Bebeko مدل Claudia
جدید ارسال رایگان
برند: ببکو | Bebeko مدل: Claudia
Bebeko Cluadia 3 in 1 سرویس 3 تکه ببکو کلودیاسرویس  3تکه کالسکه ، کریر و ساک لوازم ببکو کلودیا Bebeko Cluadiaجزو کالسکه های قدیمی و پرطرفدار این برند آلمانی می باشد که حدودا چندسالی از ورود آن به بازار ایران می گذرد.ببکو کلودیا با رنگ خاص و متفاوت بدنه  ظاهری کاملا متمایز با بقیه مدل ه..
0 تومان
قیمت بدون مالیات:0 تومان
سرویس کالسکه ببکو | Bebeko مدل Diamond سرویس کالسکه ببکو | Bebeko مدل Diamond
جدید ارسال رایگان
برند: ببکو | Bebeko مدل: Diamond
سرویس کالسکه ببکو دیاموند BEBEKO Diamond شامل کالسکه ،کریر (صندلی خودرو) و ساک لوازم  ست می باشد.این فریم پرفروش ترین مدل ببکو و یکی از پرفروش ترین ها در این چند سال اخیر در کشور می باشد که ببکو به دفعات مختلف اقدام به شارژ مجدد آن کرده است.نشیمنگاه بزرگ و راحت ودارای تشک اضافه  و ضد تعریق..
0 تومان
قیمت بدون مالیات:0 تومان
سرویس کالسکه ببکو | Bebeko مدل Diana سرویس کالسکه ببکو | Bebeko مدل Diana
جدید ارسال رایگان
برند: ببکو | Bebeko مدل: Diana
Bebeko Diana 2 in 1 سرویس کالسکه 2 تکه ببکو دیاناسرویس کالسکه  و کریر جدید ببکو دیانا تمام آنچه که از یک سرویس کالسکه انتظار دارید در اختار شما قرار می دهد.سبک و راحت بودن در استفاده و سهولت جم و باز کردن  دیانا جزو شاخصه های اصلی این کالسکه می باشد.علاوه بر آن امکانات بی نظیری در اختا..
0 تومان
قیمت بدون مالیات:0 تومان
سرویس کالسکه ببکو | Bebeko مدل Janet سرویس کالسکه ببکو | Bebeko مدل Janet
جدید ارسال رایگان
برند: ببکو | Bebeko مدل: Janet
Bebeko Janet 3 in 1 سرویس 3 تکه ببکو ژانتسرویس  3تکه کالسکه ، کریر و ساک لوازم ببکو ژانت Bebeko Janetجزو کالسکه های خوب و پرطرفدار این برند آلمانی می باشد که حدودا چندسالی هست که مدام شارژ می شود.ببکو ژانت با رنگ مشکی بدنه و طراحی بسیار ساده و شیک جزو کالسکه هایی هست که استقبال خوبی از آن ش..
0 تومان
قیمت بدون مالیات:0 تومان
سرویس کالسکه ببکو | Bebeko مدل Levante سرویس کالسکه ببکو | Bebeko مدل Levante
جدید ارسال رایگان
برند: ببکو | Bebeko مدل: Levante
سرویس کالسه 3 تکه جدید ببکو مدل لوانته Bebeko Levante از آخرین محصولات این برند پرطرفدار آلمانی می باشد.کالسکه ایی بسیار ساده و کارآمد با طراحی لوکس و وجذاب.این مجموعه 3 تکه شامل کالسکه ، کریر(صندلی خودرو) و ساک لوازم می باشد.این کالسکه مخصوص کسانی که دنبال یک مجموعه کامل سرویس کالسکه سبک ، راحت..
0 تومان
قیمت بدون مالیات:0 تومان
سرویس کالسکه ببکو | Bebeko مدل Ruby سرویس کالسکه ببکو | Bebeko مدل Ruby
جدید ارسال رایگان
برند: ببکو | Bebeko مدل: Rubi
Bebeko Rubi 3 in 1 سرویس 3 تکه ببکو روبیسرویس  3تکه کالسکه ، کریر و ساک لوازم ببکو روبی Bebeko Ruby جزو کالسکه های های پرطرفدار این برند آلمانی می باشد که حدودا چندسالی از ورود آن به بازار ایران می گذرد.ببکو روبی ظاهری کاملا ساده دارد ولی از نظر امکانات کالسکه ایی بسیار کامل و به روز محسوب ..
0 تومان
قیمت بدون مالیات:0 تومان
سرویس کالسکه ببکو | Bebeko مدل Ultimate سرویس کالسکه ببکو | Bebeko مدل Ultimate
جدید ارسال رایگان
برند: ببکو | Bebeko مدل: Ultimate
Bebeke Ultimate 4 in 1 سرویس کالسکه ،کریر ،2 عدد ساک لوازم ببکو التیمیتBebeko Ultimate یک سرویس کالسکه فوق العاده خاص و لاکچری با طراحی ویژه و امکانات بینظیر که برای مشکل و خاص پسندان تولید شده است.در خصوص ظاهر کالسکه همان طور که در تصاویر مشخص هست کاملا از بقیه کالسکه ها متفاوت می باشد. برای نو..
0 تومان
قیمت بدون مالیات:0 تومان
سرویس کالسکه کولار | Cullar مدل Alois سرویس کالسکه کولار | Cullar مدل Alois
جدید ارسال رایگان
برند: کولار | Cullar مدل: Alois
اگر در خرید کالسکه ظاهر خاص و منحصر به فرد را در کنار کارایی کامل مد نظر قرار دهید سرویس کالسکه کولار مدل آلویس یک انتخاب ایده آل خواهد بود . سرویس کالسکه جدید برند آلمانی کولار متشکل از کالسکه ، کریر یا همان صندلی خودرو و یک عدد ساک لوازم ست با مجموعه می باشد . ظاهر خاص و فانتزی این کالسکه در کنار ..
9,400,000 تومان
قیمت بدون مالیات:9,400,000 تومان
سرویس کالسکه کیکابو | Kikaboo مدل Allure سرویس کالسکه کیکابو | Kikaboo مدل Allure
جدید ارسال رایگان
برند: کیکابو | Kikaboo مدل: Allure
سرویس کالسکه کیکابو آلور Kikkaboo Allure  شامل کالسکه ،کریر (صندلی خودرو) و ساک لوازم می باشد.این فریم جزو کارهای بسیار پرفروش در اروپا می باشد که کیکابو به دفعات مختلف اقدام به تولید آن کرده است.نشیمنگاه بزرگ و راحت ودارای تشک اضافه ، نصب دو طرفه نشیمنگاه رو به مادر و روبه خیابان ، تبدیل بسیار..
12,850,000 تومان
قیمت بدون مالیات:12,850,000 تومان
نمايش 1 تا 12 از 26 (3 صفحه)

طبیعتا تعریف بهترین کالسکه برای هر شخص متفاوت می باشد، دقیقا مثل بهترین غذا.هر پدر و مادری بر اساس نیاز و نحوه استفاده یک مدل کالسکه را برای خود بهترین می دانند.ممکن است شخصی فقط به دنبال یک کالسکه سبک ، راحت و کم جا باشد.شخص دیگری به دنبال یک کالسکه بزرگ ، فول آپشن و از لحاظ ظاهری شیک و لاکچری باشد.شخصی دیگری هم هست که کاسکه ایی نه خیلی مسافرتی و نه نه خیلی بزرگ می خواهد یعنی کالسکه ایی بین دو بین دو مدل اول و دوم.پس نمی توان گفت بهتریم مدل کالسکه کدام هست چون بر اساس نوع استفاده و انتظار شما متفاوت هست ، اما در خصوص کیفیت برند های مختلف و سابقه آنها در ایران می توانیم اطلاعات خوبی به شما بدهیم که در ادامه به آنها خواهیم پرداخت.

 

خرید و قیمت کالسکه خارجی

خرید و قیمت کالسکه خارجی

در خصوص قیمت کالسکه های خارجی باید خدمتتان عرض کنیم که به چند جهت قیمت یک کالسکه خارجی به مراتب بالاتر از مدل مشابه ایرانی می باشد.در اروپا و آمریکای شمالی قوانین بسیار سفت و سختی در خصوص امنیت وسایل ساخته شده برای نوزاد و کودک وجود دارد به طوریکه یک محصول پس از ساخته شدن باید استاندارد های لازم را کسب کند تا به آن اجازه تولید به صورت انبوه را بدهند.در مورد کاسکه ، کریر ، صندلی خودرو ،صندلی غذای کودک و غیره هم به همین صورت می باشدبه عنوان مثال در مورد کالسکه چرخ ها می بایست فوق العاده با کیفیت باشند و به راحتی ساییده نشوند ، اسکلت کالسکه باید تحمل وزن را تا چهارسالگی کودک داشته باشد.طراحی کالسکه باید به گونه ایی باشد که به هیچ عنوان چپ نشود.طبیعی هست که رعایت این استاندارد های اروپایی و آمریکایی روی بهای تمام شده قیمت کالسکه ها تاثیر بسزایی بگذارد.از دیگر دلایل افزایش قیمت کالسکه های خارجی اختلاف بهای ارز خارجی با ریال ، تعرفه گمرکی کالاهای خارجی و هزینه باربری می باشد.برای خرید کالسکه خارجی می توانید از وب سایتNewNini.com و یا شبکه های پیام رسان مثل  WhatsApp، Instagram با ما در ارتباط باشید و از مشاوره متخصصان ما به صورت رایگان بهره برده ، کالسکه را خریداری کرده و به صورت رایگان درب منزل تحویل بگیرید. 

 

کالسکه کودک لاکچری

کالسکه کودک لاکچری

لاکچری بودن و یا لوکس بودن در خصوص کالسکه ها دقیقا مثل لباس و یا خودرو می باشد.یعنی کالسکه طراحی خاص و متفاوتی از دیگر مدل های مشابه داشته باشد.از رنگ های خاص و براق مثل طلایی و نقره ایی در فریم کالسکه استفاده شده باشد .سایه بان و یا بخشی از قسمت های پارچه ایی چرم باشد.نشیمنگاه آن طراحی متفاوت و تخم مرغی شکل مدرن داشته باشد.گاهی کالسکه های لوکس یک چتر دارند که علاوه بر اینکه مانع برخورد نور به کودک می شود ، ظاهری خاص و متفاوت به کالسکه می دهد.
در نیو نی نی سعی داریم در کنار انواع مدل های کالسکه ، جایی هم برای کالسکه لاکچری با طاهری خاص برای مشکل پسندان باز کنیم.

 

بهترین مارک کالسکه و کریر خارجی

بهترین مارک کالسکه و کریر خارجی

با توجه به رقابتی بودن بازار بین برند های تولید کننده کالسکه و کریر در اروپا تقریبا اکثر آنها سعی در ارائه بالاترین کیفیت و امنیت را در محصولات خود دارند.در این بین برخی برند سابقه بسیار طولانی بیش از چند دهه در کارنامه خود دارند و توانسته اند رضایت مشتریان خود را جلب کنند.یکی از معروف ترین این برند ها MAXI.COSI می باشد.برندی بسیار قدیمی با کیفیتی فوق العاده بالا و قیمتی نسباتا گران.دیگر برندهای مطرح و قدیمی که می توان از آنها نام برد Chicco، Graco ، Evenflow ، Mothercare ، Quinny هستند.البته در اوایل دهه نود در ایران برخی برند های تازه تاسیس ولی بسیار باکیفیت نیز وارد شده اند که توانسته اند تا حدود زیادی رضایت مشتری را جلب کنند .علاوه بر اینکه کیفیت خوبی دارند کالسکه های مدرن و بروزی هم محسوب می شوند.Bebeko ، Jikel ، Kikkaboo ،Elele نیز از همین برند ها می باشند. 

 

مدل کالسکه ارزان خارجی

مدل کالسکه ارزان خارجی

اگر به دنبال یک سرویس کالسکه متشکل از کالسکه ، کریر و ساک لوازم یا یک کالسکه تک خارجی  ارزان قیمت با کیفیت بالا می گردید NewNini.Com جدیدترین و با کیفیت ترین کالسکه های روز دنیا را با گارانتی و خدمات پس از فروش در اختیار شما همراهان عزیز قرار می دهد.برای مشاهده مدل ها کافیست وارد وب سایت و یا اینستاگرام ما شده ، پس از رویت محصول و بررسی تخصصی که توسط کارشناسان ما انجام شده کالسکه ایده آل خود را انتخاب کرده و آنرا رایگان درب منزل تحویل بگیرید.