با سلام خدمت همراهان عزیز وب سایت Newnini.com امروز با مطلب راهنمای خرید انواع کالسکه با شما همراه خواهیم بود . در بتدا باید خدمتتان عرض کنیم در برای خرید انواع کالسکه به طور کلی دو راه پیش روی شما عزیزان قرار دارد : 1-خرید حضوری 2-خرید غیر حضوری

تهیه حضوری کالسکه

برای خرید حضوری شما باید به مراکز خرید سیسمونی مراجعه کرده که تقریبا در تمامی شهرهای بزرگ وجود دارند . پاساژها و مراکز خرید بزرگی که کالای نوزاد و کودک دارند بخشی از فضای خود را به کالسکه و کریر نوزاد اختصاص می دهند . مراجعه حضوری به مراکز خرید سیسمونی معمولا مشکلاتی را هم با خود به همراه دارد . با توجه به اینکه این مراکز خرید معمولا در نقاط تجاری شهرهای بزرگ واقع 
شده اند اولین مشکل برای رفتن به آنجا مشکل ترافیک و شلوغی خیابان می باشد که ممکن است ساعت ها شما را در ترافیک اسیر کند . مشکل بعدی در خصوص عدم جای پارک خودرو می باشد که گاهی ساعت ها شما را مشغول یافتن جای پارک مناسب می کند .از دیگر ایرادات وارده به خرید حضوری ، شلوغ بودن مراکز خرید و آلوده بودن آنها مخصوصا پس از شیوع جهانی ویروس کرونا می باشد .
در آخر یکی دیگر از مصائب خرید حضوری حمل کالا تا منزل می باشد که با توجه با بزرگ بودن حجم بسته بندی اکثر سرویس های کالسکه و کریر و جانشدن آنها داخل صندوق عقب خودرو کام خرید شما را تلخ می کند.

تهیه غیر حضوری و آنلاین کالسکه

تهیه غیرحضوری کالسکه

خرید غیر حضوری تمامی این مشکلات را به حداقل می رساند ، شما به راحتی کالا را در فضای مجازی انتخاب کرده ، خرید و سپس درب منزل تحویل می گیرید و مبلغ آنرا می پردازید .در وب سایت Newnini.com  سرویس کالسکه و کریر و یا کالسکه تک مد نظر حود را انتخاب می کنید ، از طریف زبانه مشخصات ، کلیه مشخصات محصول از قبیل وزن ، رنگ ، سایز ، ابعاد تا و باز شده و غیره را رویت می کنید .همچنین می توانید در زبانه  بررسی تخصصی نیو نی نی که توسط کارشناسان خبره و با تجربه ما به صورت اختصصاصی صورت گرفته کاملا در جریان مزایا و معایب کالسکه مد نظر خود قرار بگیرید . در Newnini.com سعی شده برای هر سرویس کالسکه و کریر یک فیلم آموزشی از نحوه نصب ، تاکردن و کلیه قابلیت های محصول قرار دهیم تا خرید غیرحضوری برای شما چیزی کم از یک خرید حضوری نداشته باشد .در ادامه برای راحت تر شدن کار شما  کالسکه ها بر اساس نوع و مدل تفکیک شده است . به این صورت که کالسکه های سرویس که معمولا  علاوه بر کالسکه ، به همراه کریر و ساک لوازم ارائه می شوند به صورت جداگانه از کالسکه های تک تعریف شده اند تا شما در صورتی که نیاز به خرید یک سرویس کامل کالسکه را داشته باشید به راحتی آنرا انتخاب کنید و اگر دنبال یک کالسکه تک بدون کریر و ساک لوازم هستید نیز مسیر انتخاب برای شما راحت باشد .کالسکه ها از لحاظ جسته و وزن نیز به دو بخش کالسکه مبله یا شهری و همچنین کالسکه سبک یا مسافرتی  تقسیم شده اند .
یکی دیگر ار امکانات تفکیک کالسکه ها در Newnini.comتفکیک کالسکه ها بر اساس قیمت محصول می باشد و شما می توانید بر اساس بودجه ایی که برای خرید کالسکه کودک خود در نظر گرفته اید کالسکه ایده آل را انتخاب کنید . یکی دیگر از مزایای خرید کالسکه به صورت اینترنتی از Newnini.com امکان مشاوره به صورت تلفنی و آنلاین می باشد .کافیست شما کالسکه مد نظر خود را از بین مدل های متنوع سایت ما انتخاب کنید و یا بین یک دو الی چند مدل سرویس کاسکه مردد باشید ؛ می توانید از طریق تماس مستقیم با دفتر شرکت و یا از طریق پیام رسان واتس آپ و غیره تمامی سوالات خود را مطرح کنید و به صورت رایگان از امکان مشاوره با کارشناسان ما بهره مند شوید .حالا با توجه به شرایط خرید آنلاین کالسکه از Newnini   متوجه شدید که خرید آنلاین کالسکه به مراتب از خرید حضوری آسان تر و دلپذیر تر می باشد. برای دسترسی به تمامی مدل‌های کالسکه میتوانید به صفحه خرید کالسکه مراجعه فرمایید، در انتها باید یادآور شویم که یکی دیگر از امکانات سایت Newniniارسال ویدئو آموزش نصب ، بازکردن ، تاکردن و کلیه کارایی های هر کالسکه مثل نصب نشیمنگاه رو به پدر مادر ، نصب کریر روی کالسکه و غیره برای خریداران محترم می باشد .پس با خیال راحت از Newnini.com خرید کنید و کالسکه را درب منزل تحویل بگیرید .